top of page

BİZ KİMİZ

Hoş Geldiniz!

FOB Custom, motosiklet ve Harley Davidson tutkunlarına özel hizmetler sunan bir şirkettir.

 

Uzman ekibimizle, motosikletlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

 

Biz, motosiklet sektöründe servis, bakım, onarım, orijinal yedek parça hizmetlerinin yanında; motorunuzu size özel hâle getirme hizmeti de sunuyoruz.

Tamirat ve yenileme konusunda 1998’den beri hizmet veriyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, uzmanlık alanlarına göre motosikletlerinizi orijinal parçaları kullanarak onarır ve yeniler.

Atölyemizde ikinci el motosiklet satışı da bulunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi içinden, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir motosiklet bulmanızı sağlıyoruz. Yeni bir maceraya çıkmak veya mevcut motosikletinizi yükseltmek isterseniz, size yardımcı olmak için buradayız.

 

FOB Custom olarak, motosiklet kültürünün ve tutkusunun toplum içinde yaygınlaşmasını da önemsiyor, bu heyecanı daha fazla insanla paylaşmak istiyoruz. Sosyal platformlarda aktif hesaplarımız aracılığıyla motosiklet tutkunlarıyla bağlantı kuruyor, deneyimlerimizi paylaşıyor ve bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

 

Sosyal medya hesaplarımıza sayfanın altında yer alan bağlantılardan ulaşabilir ve bizi takip edebilirsiniz.

 

Bizimle tanışın, FOB Custom ailesine katılın ve motosiklet tutkusunu paylaşan bir topluluğun parçası olun. Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve motosiklet deneyiminizi unutulmaz kılmak için buradayız. Motosikletinizin ihtiyacı olan kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz için bize ulaşın!

Fob Custom! Harley Davidson'da Güvenilir Adres!

bottom of page