top of page
  • Yazarın fotoğrafıMetin Doğan

Harley-Davidson Hydra Glide 75 yıl sonra yeniden yollarda!Harley-Davidson, teleskopik ön süspansiyona ve 1212 santimetreküplük güç aktarma sistemine sahip ilk Hydra-Glide modelini1949’da üretmiş ve piyasaya sürmüştü.Çok beğenilen Hydra-Glide’ın 75. yılını kutlamak amacıyla, bu kez sınırlı sayıda üreterek 2024 Hydra-Glide Revival adıyla tekrar piyasaya sürdü. Bu özel motosiklet, Panhead döneminin ikonik tasarımını yeniden canlandırıyor.

 

İşte bu özel motosikletin bazı detayları:


Redline Red ve Birch White renkleri
Renk şeması

Renk Şeması: 1956 modellerinin ünlü “slash” iki renkli boya şeması, Redline Red ve Birch White renkleriyle yeniden sunuldu.


Milwaukee - Fight 114 V twin motor
Motor

Motor: 1212 cc’lik Milwaukee-Eight 114 V-twin motoru o dönemde bir harikaydı. Bu motor bugün çağdaş bir performans ve o klasik Harley-Davidson görünümü, sesi ve hissi sunan Milwaukee-Eight 114 V-twin motoruyla yenilendi.Memnuniyetle karşılanacak bir özellik
Hız Sabitleme

Hız Sabitleme: Hız sabitleyici ilk çıkarılan orijinal Hydra-Glide motosiklette yoktu, ancak Harley tutkunu sürücüler bunu memnuniyetle karşılayacaktır.


Motorun nefes almasına izin verin!
Hava Temizleyici

Screamın’ Eagle™ Hıgh-Flow Hava Temizleyici: Harley tutkunları iyi bilir ki "motorun nefes almasına izin vermek" çok önemlidir.  Screamin' Eagle High Flow Hava Temizleyiciyi Hydra-Glide Revival motosiklete standart olarak yer alıyor.


ABS ile güçlendirilmiş fren sistemi
Fren

Fren: Fren görevlerini ise önde 300mm disk ve arkada 292mm disk üstlenirken, çift kanallı kilitlenme önleyici fren sistemi (ABS) güvenlik düzeyi yüksek bir sürüş sunuyor.


Canlı Renkler
Sele ve Yan Çantalar

Sele ve Yan Çantalar: 1956 FLH motosikletten ilham alan tekli sele ve yan çantalar, canlı renkli rozetler ve saçakla süslendi.


Redline Red rengiyle ilgi çekici ön cam
İki renkli ön cam

İki Renkli Ön Cam: Hydra-Glide Revival motosikletin çıkarılabilir, iki renkli ön camı Redline Red rengiyle o dönemin renk uyumunu yansıtır.


Giden kapağında özel seri numarası
Sınırlı Sayıda Üretim

Sınırlı Sayıda Üretim: 1.750 motosikletle sınırlanan bu seride, her motosikletin gidon riser kapağında seri numaralı bir "Hydra-Glide Revival" amblemi ve arka çamurlukta da bir "Icons Motorcycle Collection" çizimi bulunuyor.


Sadece 1750 adetle sınırlı olan 2024 Harley Davidson Hydra-Glide Revival'in Amerika fiyatı USD 24,999$.3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page